alcatraz-konkursNa pewno wszyscy nasi Czytelnicy odwiedzają biblioteki. A gdyby nie były one tym, na co wyglądają? Gdyby były instytucjami należącymi wyznawców kultu mrocznych Bibliotekarzy? Nie wierzycie? Weźcie udział w naszym konkursie, wygrajcie i przeczytacie książkę „Alcatraz kontra Bibliotekarze. Piasek Raszida” Brandona Sandersona!

Fragment recenzji:Pierwsze zdanie, jakie przeczytałam otwierając „Piasek Raszida” brzmi następująco:„Leżałem przywiązany do ołtarza wykonanego z przestarzałych encyklopedii i miałem zostać złożony w ofierze mocom ciemności przez wyznawców kultu mrocznych Bibliotekarzy.” Zaintrygowało mnie to bardzo! A dalej jest jeszcze ciekawiej. Ale zanim główny bohater wpadnie w łapy Bibliotekarzy dowiedzmy się, co go do tego doprowadziło… Alcatraz Smedry jest osieroconym chłopcem, który czego dotknie, od razu psuje. Od lat przechodzi z jednej rodziny zastępczej do drugiej. Kiedy kurator ma go odebrać od następnych rodziców zastępczych, którzy nie potrafią poradzić sobie z niszczycielstwem nastolatka, staje się coś nieoczekiwanego. Na trzynaste urodziny Alcatraz dostaje spadek po rodzicach w postaci piasku. A potem do drzwi puka ekscentryczny staruszek podający się za dziadka Smedry’ego.” Więcej znajdziecie na naszej stronie.

Pytanie konkursowe:

Opisz sytuację, która całkowicie obala jakiś stereotyp na temat bibliotekarzy.

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 5 do 19 kwietnia 2017 roku.

Nagrody:

1x książka „Alcatraz kontra Bibliotekarze. Piasek Raszida” Brandona Sandersona

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo IUVI

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

logo_iuvi

piasek_raszida_okladka