mama konkurs

Konkurs, jaki dzisiaj chcemy Wam zaproponować zapewne najbardziej spodoba się obecnym i przyszłym mamom, ponieważ do wygrania będzie niedawno recenzowana przez nas książka „Fajna mama. Naturalne i szczęśliwe macierzyństwo: od poczęcia, poprzez ciążę, poród i pierwsze wspólne dni” Alicii Silverstone. Co znajduje się na łamach tego nietuzinkowego poradnika?

W książce nie ma oklepanych banałów, czy sztywnych regułek. A co znaleźć możecie? Jak prawidłowo się odżywiać, jak odczytywać sygnały swojego organizmu, jak redukować ciążowe problemy (wielu z nich pozbędziecie się dzięki diecie!), dlaczego plastikowe zabawki są złe, dlaczego nie wolno gotować plastikowych butelek, jak nauczyć roczne dziecko sygnalizowania potrzeb i wiele, wiele innych. Na końcowych stronach książki znajduje się spis witamin i minerałów z informacją o tym, gdzie można je znaleźć oraz wykaz najpopularniejszych dolegliwości dziecięcych (w tym katar, kaszel, zaparcia) i jak szybko, naturalnie i bez leków z nimi walczyć. Więcej na temat „Fajnej mamy” znajdziecie w recenzji. 

M2650011 (2)

M2650008 (2)

Cała książka jest poświęcona macierzyństwu, dlatego nie inaczej będzie z zadaniem konkursowym, a brzmi ono:

Jakie wspomnienie z dzieciństwa, w którym występuje Twoja mama pamiętasz najbardziej?

Na Wasze odpowiedzi pod postem konkursowym na Facebooku czekamy od 20 kwietnia do 4 maja. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy.

Do wygrania są dwa egzemplarze książki „Fajna mama. Naturalne i szczęśliwe macierzyństwo: od poczęcia, poprzez ciążę, poród i pierwsze wspólne dni” Alicii Silverstone. Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Kobiece.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

fajna-mama

site-logo