„Wieczność bez ciebie” Bożeny Gałczyńskiej-Szurek to ciekawa, wciągająca, pełna napięcia, nieprzewidzianych zwrotów akcji i ciętych ripost powieść obyczajowa, okraszona elementami kryminału. Śmiało można także powiedzieć, że jest swego rodzaju przewodnikiem po malowniczych zakątkach Zamościa. Już dziś zapraszamy do udziału w naszym konkursie, w którym możecie wygrać jeden z egzemplarzy tej powieści.

Fragment recenzji: W malowniczym i nieco tajemniczym Zamościu trwają przygotowania do ślubu hrabiego Adama Sokolskiego z piękną panią mecenas Kamilą Guzik. Związek ten jest szeroko omawiany na salonach, gdyż młodzi chcą popełnić mezalians. Na przeszkodzie ich szczęściu wydaje się stawać jedynie świeżo odnaleziony, bogaty krewny, który nie chce dopuścić do tego małżeństwa. Dlaczego? Rodzinne tajemnice zaczynają wychodzić na jaw, gdy na kilka dni przed ślubem w tajemniczych okolicznościach znika bez śladu przyszła panna młoda, a stojący na drodze do szczęścia młodych krewny, umiera… Więcej na naszej stronie.

W związku z wiecznością w tytule książki, postanowiłyśmy zachęcić Was do zastanowienia się i uzasadnienia:

Bez jakiego przedmiotu nie wyobrażasz sobie wieczności?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 14 do 28 czerwca 2017 roku.

Nagrody:

3x książka „Wieczność bez ciebie” Bożeny Gałczyńskiej – Szurek

Fundatorem nagród jest wydawnictwo Szara Godzina.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ