konkurs wiatr

Czy są wśród Was fani Doroty Schrammek i jej książki „Na brzegu życia”? W dzisiejszym konkursie będziecie mogli wygrać powieść „Wiatr wspomnień”, która jest jej kontynuacją. Razem z autorką przygotowałyśmy bardzo przyjemne wakacyjne zadanie.

Kilka słów o fabule „Wiatru wspomnień”. W Pobierowie kolejny letni sezon rozpoczyna się pełną parą. Po niespodziewanej śmierci Władysława, wójtem gminy została Matylda. Co raz lepiej odnajduje się w nowej roli, jednak nie ma czasu na prowadzenie swojego pensjonatu. Niecierpliwie oczekuje również przyjazdu synowej Doroty z wnuczką Amelką. Razem z nimi do Pobierowa przyjechać ma też przyjaciółka Doroty, Aldona, wraz z malutką córeczką Ewunią. Dziewczyna pragnie odetchnąć po rozstaniu z Michałem, a Dorota odpocząć przed oczekiwanymi narodzinami syna. Pensjonat znów będzie tętnił życiem. Będzie również świadkiem wielu, niespodziewanych wydarzeń. Więcej znajdziecie w recenzji.

Z racji tego, że akcja rozgrywa się latem, a właśnie rozpoczęły się wakacje, postanowiłyśmy, że zadanie będzie łatwe i przyjemne:

Jakie jest Twoje najmilsze wakacyjne wspomnienie?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 27 czerwca – 11 lipca 2016 roku.

Nagrody:

3 x książka „Wiatr wspomnień” Doroty Schrammek z dedykacją autorki

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Szara Godzina

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

logoszara

28cb2bf1555b08679a3341947e69f65c