Mamy dziś dla Was konkurs – niespodziankę. W sierpniowe weekendy będziecie mogli dodatkowo wygrać książki w szybkich, weekendowych konkursach. Krótki konkurs  – krótka odpowiedź. Na początek do wygrania książka „Skłam ze mną” Sabine Durrant. Zaprszamy do udziału.

Fragment recenzji: Już małe dzieci są uczone, że kłamstwo jest złe, ale czy faktycznie się go wystrzegamy? Jakby się tak zastanowić, możemy się dopatrzyć drobnych grzeszków na swoim koncie, których nawet nie planowaliśmy. Paul jest notorycznym kłamcą, ale dopiero w trakcie wakacji w Grecji czuje, czym w rzeczywistości są konsekwencje kłamstwa.

Przed laty Paul wydał książkę, która znalazła się na listach bestsellerów, jednak od tamtej pory jego wena twórcza nie jest zadowalająca. W zasadzie, nie pracuje nad niczym szczególnym. Zdaje sobie sprawę z tego, że niebawem będzie musiał opuścić mieszkanie i przenieść się do matki. Z tego względu szuka szansy na zmianę życia i znajduje ją po zbliżeniu się do samotnej prawniczki z dziećmi, Alice. Kobieta jest zaangażowana w różnego rodzaju akcje humanitarne, a zwłaszcza jedną, związaną z zaginięciem Jasmine. Dziewczyna zniknęła w Grecji przed dziesięcioma laty, kiedy była tam Alice i matka Jasmine, Yvonne. Pomimo upływu czasu Alice nadal jej szuka. Przed laty, w tym samym czasie, co zaginęła dziewczyna, w Grecji był też Paul. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę Sabine Durrant odpowiedzcie na pytanie:

Wakacje w kraju czy za granicą? Odpowiedź uzasadnij tylko jednym zdaniem.

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 4 do 6 sierpnia 2017 roku.

Nagrody:

3x książka „Skłam ze mną” Sabine Durrant

Fundatorem nagród jest wydawnictwo Zysk i S-ka.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ