Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie. Ponieważ książka, która jest w nim do wygrania, została objęta przez nas patronatem medialnym,  jeszcze bardziej zachęcamy do wspólnej zabawy!

„Schronisko” Mariki Krajniewskiej to powieść inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Tytuł książki nie odnosi się do schroniska dla zwierząt, z czym większość z nas mogłabym go skojarzyć. Jest metaforą, która ukazuje jak wiele znaczeń może mieć to pojęcie. Schronisko, w rozumieniu autorki – przejawia się w zupełnie inny sposób, a co najważniejsze nie dotyczy zwierząt lecz ludzi…

Z tym też jest związane Wasze zadanie konkursowe. Pod zdjęciem konkursowym na Facebooku (znajdziecie je tutaj) należy odpowiedzieć na pytanie:

Jakie jest Twoje skojarzenie na temat terminu „schronisko”?

Uwzględnimy tylko te odpowiedzi, które będą udzielone na naszym fanpage’u. Do wygrania są trzy egzemplarze książki, a powędrują one do osób, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie konkursowe. Na odpowiedzi czekamy od 14 do 28 stycznia 2016.

Powieść przybliżą Wam poniższy fragment i recenzja, którą możecie znaleźć na łamach naszego portalu.

Dzień. Położyłem banknot na ladzie. Uśmiechałem się, przynajmniej mocno starałem się to czynić. Wykrzywiłem twarz w grymasie, bo nie bardzo pamiętałem, jak to się robi. Wszystko na siłę, uśmiech, słowa, gesty. Siła na siłę. Życie też. I ona, trzymała mnie na siłę przy czynnościach, które musiałem wykonywać codziennie. Natalia stała się moim światłem. Po co mi światło? Nie potrzebowałem.

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Papierowy Motyl

Wydawnictwo i Fundacja Paierowy Motyl