Lubicie sekrety i tajemnice? Jeśli tak, to koniecznie musicie wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest powieść „Powiedz mi to szeptem” Kerry Anne King od Wydawnictwa NieZwykłego.

Fragment recenzji: Kerry Anne King już od pierwszych stron wzbudza aurę tajemniczości, pozostawiając czytelnika w niepewności i zaciekawieniu, co wydarzy się później, a także z kilkoma niewyjaśnionymi pytaniami. To właśnie wydarzenia z 1982 roku, czyli aż trzydzieści pięć lat przed rozpoczynającą się w kolejnym rozdziale współczesną akcją, są pierwszym czynnikiem, który nie pozwala czytelnikowi odłożyć książki. Z kolejnymi stronami, nic się nie zmienia, a wręcz pogłębia chęć odkrycia wszystkich sekretów i wyjaśnienia podejrzeń, które nasuną się Wam w trakcie lektury. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę, odpowiedz na pytanie:

Co jest lepsze – życie w niewiedzy czy poznanie mrocznego rodzinnego sekretu?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 3 do 17 maja 2019 roku.

Nagrody:

1x książka „Powiedz mi to szeptem” Kerry Anne King

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo NieZwykłe

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ