„Dzień, w którym cię straciłam” to historia opowiadająca o sile matczynej miłości, o cierpieniu po stracie dziecka i odkrywaniu smutnej prawdy, że nigdy do końca nie poznamy drugiego człowieka… Już dziś możecie wygrać ją w naszym konkursie.

Fragment recenzji: Chyba każdy rodzic myśli, że wie wszystko o swoim dziecku. Gdy jednak okazuje się, że dotychczas żył w wykreowanej przez siebie iluzji, długo broni się przed przyjęciem prawdy do wiadomości. Co więcej, nie chce uwierzyć w to, że jego dziecko mogło okazać się złym człowiekiem, celowo skrzywdzić drugą, bliską mu osobę… I że ma prawo do skrywania tajemnic przed swoimi rodzicami. Nie da się dziecka kontrolować przez całe życie. Trzeba pozwolić mu, tym bardziej jeśli dziecko dorosło, już dawno opuściło rodzinne gniazdo i zaczęło budować własną rodzinę. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Czy człowiek jest w stanie pogodzić się ze stratą bliskiej osoby?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 1 do 15 czerwca 2018 roku.

Nagrody:

3x książka „Dzień, w którym cię straciłam” Fionnuali Kearney

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Kobiece.

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ