numer telefonu konkurs1

Po krótkiej konkursowej przerwie, wracamy z nowymi nagrodami! Do wygrania będzie audiobook „Numer telefonu” Anny Kucharskiej czytany przez Joannę Domańską. Kto ma ochotę posłuchać czegoś nostalgicznego, melancholijnego i z uczuciem smutku po śmierci ważnej osoby?

O czym jest ten tytuł? Główną bohaterką powieści jest Zuza Piątek, która z energicznej, spontanicznej i imprezowej dziewczyny, po śmierci mamy ucieka w pracę, za którą nie przepada, unika ludzi, w tym własnego ojca. Codziennie wstaje rano, je to samo na śniadanie, jedzie do pracy, gdzie siedzi po godzinach, wraca do domu i… dzwoni do mamy. Każdego dnia wybiera numer telefonu swojej zmarłej mamy, gdzie najpierw słucha nagranego przez nią powitania, potem nagrywa wiadomość i zdaje relację z całego dnia. Wszystko ma swój stały rytm aż do momentu, kiedy telefon odbiera obca kobieta, Teresa… Ponieważ obie przypadają sobie do gustu, zaczynają do siebie dzwonić. Od tego momentu w życiu Zuzy nadchodzi czas zawirowań i wielu decyzji, nie zawsze prostych. Więcej znajdziecie w recenzji, jednocześnie zachęcamy do wysłuchania krótkiego fragmentu:

W nawiązaniu do fabuły „Numeru telefonu”, pytanie konkursowe brzmi:

Gdybyś mógł/mogła zadzwonić do kogokolwiek, kto żył w przeszłości, to pod jaki numer telefonu, kto by to był i dlaczego?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 5 do 19 września 2016 roku.

Nagrody:

3 x audiobook „Numer telefonu” Anny Kucharskiej

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Story Box

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

logo story

numer-telefonu