Lubicie przystojnych drani? Dziś jeden z nich czeka, aż zabierzecie go do domu. Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym możecie wygrać egzemplarze naszego patronatu medialnego, czyli „Drania z Manhattanu”.

Fragment recenzji: A jacy są nasi bohaterzy? Oryginalni. Szczególnie Soraya. To dziewczyna z niewyparzoną buzią. Nie boi się mówić tego, co myśli, bez względu na to, kto jest jej rozmówcą. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji. Zdecydowanie ma typowo włoski temperament, który okazuje na każdym kroku. Graham jest zaś typem, który pod maską zimnego, wyrachowanego drania, skrywa prawdziwe oblicze. Zranionego mężczyzny, który poprzysiągł sobie nigdy więcej nie dać się skrzywdzić żadnej kobiecie. Nie trudno się domyślić, że przed Sorayą odkrywa swoje dobre oblicze. Mamy tu także kilka ciekawych postaci drugoplanowych, które znakomicie ubarwiają całą historię i należy do nich m.in. babcia Grahama. Gwarantuję, że pokochacie tę niesamowitą, bezpośrednią i zabawną kobietę. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Za co lubisz książki pisane w duetach?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 29 sierpnia do 12 września 2018 roku.

Nagrody:

3x książka „Drań z Manhattanu” Vi Keeland i Penelope Ward

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Editio Red.

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ