Nie wiesz, jak sprawić, by Twoje dziecko polubiło matematykę? Chcesz, by Twoja pociecha uczyła się dodawania i mnożenia bez frustracji? Sięgnij po książkę „Nauka liczenia” Agnieszki Łubkowskiej, a zilustrowaną przez Joannę Kłos. Nauka liczenia jeszcze nigdy nie była tak prosta i kolorowa!

 

„Nauka liczenia” zawiera wskazówki dla rodziców oraz interesujące ćwiczenia i zabawy, które ułatwią dziecku opanowanie podstaw liczenia. Specjalna konstrukcja i forma książki pomagają skupić się na konkretnym zagadnieniu, by jak najszybciej osiągnąć efekty, na których nam zależy.

Edukacja i zabawa

Książka została podzielona na 5 części: dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie i różności matematyczne, w których dziecko oswaja się z ułamkami oraz odczytywaniem godzin na zegarze. W każdym z rozdziałów znajdują się tłumaczenia każdego działania oraz ćwiczenia utrwalające materiał.
„Nauka liczenia” to znakomita książka dla rodziców małych dzieci, ale też nauczycieli oraz terapeutów. Pomoże w nauce działań matematycznych i sprawi, że matematyka nie będzie kojarzyła się dzieciom z czymś trudnym, lecz z kolorowymi obrazkami i frajdą. Agnieszka Łubkowska włożyła w nią całe swoje serce i wiedzę, a jak zawsze niezawodna i perfekcyjna Joanna Kłos ozdobiła pięknymi ilustracjami.

Kim jest autorka?

Agnieszka Łubkowska – od 2006 roku jest licencjonowanym instruktorem metody Davisa. Specjalizuje się w zaawansowanych metodach korekty dysleksji, nadpobudliwości psychoruchowej z deficytami uwagi, dyskalkulii, dysgrafii metodą Davisa. W czasie zajęć indywidualnych pomaga dzieciom, młodzieży i dorosłym z dysleksją, nadpobudliwością i trudnościami w skupieniu w zakresie metod efektywnego czytania i uczenia się. Jest również trenerem umiejętności poznawczych – prowadzi zajęcia grupowe z zakresu efektywnej nauki, szybkiego czytania, technik pamięciowych, treningów pamięci.

 

 


Za egzemplarz recenzencki dziękujemy Wydawnictwu: