konkurs-smoki

Po świątecznej przerwie wracamy z konkursami. Dzisiaj zapraszamy do zabawy dorosłych i dzieci, ponieważ do wygrania będzie książka „Poradnik dla smoków. Żywienie i wychowanie ludzi” Laurence Yep i Joanne Ryder. Kto chciałby zaprzyjaźnić się z najprawdziwszym smokiem?

Fragment recenzji: „Książka jest dedykowana młodszym czytelnikom, ale myślę, że mogłaby spodobać się także nieco starszej młodzieży i rodzicom. Kiedy poznajemy naszą główną bohaterkę, smoczyca opowiada o śmierci swojej pupilki Kudłatej, która w świecie ludzi nosiła imię Amelia. Zdaje się, że od tej pory panna Drake będzie wiodła żywot spokojny, ale nudny. Aż nagle odwiedza ją Winnie, której Amelia w listach opisywała pannę Drake i to, jak należy z nią postępować. Winnie to dziewczynka z bujną wyobraźnią, bystra i sprytna. Postanawia przekonać się, jaka naprawdę jest opisana przez ciocię smoczyca. Prowadzi to do starcia dwóch silnych charakterów. Winnie jest przekonana, że jest właścicielką smoka, panna Drake twierdzi, że ma nowego pupila. Jak jest naprawdę?” Więcej znajdziecie na naszej stronie.

Zadanie konkursowe będzie związane ze smokami:

Najbardziej znanym literackim smokiem jest… 

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 28 grudnia do 11 stycznia 2017 roku.

Nagroda:

1x książka „Poradnik dla smoków. Żywienie i wychowanie ludzi” Laurence Yep i Joanne Ryder

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo IUVI.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

logo_iuvi

poradnik-dla-smokow