Na nasz dzisiejszy konkurs powinni zwrócić uwagę Czytelnicy, którzy lubią książki młodzieżowe, przygodowe i trzymające w napięciu do końca. Do wygrania będzie tytuł „Pierworodna” autorstwa wielokrotnie nagradzanej pisarki – Tosci Lee.

Fragment recenzji: „Audrze zaczyna wracać pamięć. Początkowo są tylko urywki, drobne fragmenty wydarzeń z przeszłości. Dowiadujemy się, dlaczego w poprzedniej części zdecydowała się wymazać sobie pamięć, kogo i dlaczego chroni i do czego (lub kogo) musi dotrzeć, jeśli chce zaprowadzić pokój w świecie od wieków zwalczających się Potomków Elżbiety Batory oraz Dziedziców. Jest zdeterminowana dorwać Historyka i zgładzając go, definitywnie zakończyć ten bezsensowny międzypokoleniowy konflikt dwóch rodów. W jej niebezpiecznych eskapadach wspiera ją mąż-Dziedzic Luke oraz genialna hakerka Błazen, a także kilkoro gotowych skoczyć za nią w ogień Potomków. Nie chcę Wam zabierać przyjemności ze stopniowego dowiadywania się, kto jest kim i przeżywania przygód z Audrą oraz odkrywania jej dawnego życia. Powiem Wam za to, że akcja toczy się znacznie szybszym tempem niż w „Potomkach” – musiałam co jakiś czas odkładać książkę na bok, przemyśleć akcję i dopiero mogłam dalej czytać.” Więcej znajdziecie na naszej stronie.

Zadanie konkursowe:

Bycie dzieckiem pierworodnym – szczęście, czy przekleństwo?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 15-29 listopada 2017 roku.

Nagrody:

2x książka „Pierworodna” Tosci Lee

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo IUVI

Koszty wysyłki nagrody zwycięzca. Szczegóły w regulaminie.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJpierworodna tosca lee