Dziś mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania książka autorskiego duetu Melanie Harlow i Corinne Michaels, czyli „Hold you close” od Wydawnictwa NieZwykłego.

Fragment recenzji: „Hold you close” to romantyczna opowieść o utraconym zaufaniu, pełna niedomówień, braku szczerości, także o sile miłości w tle tragicznych wydarzeń. Melanie Harlow i Corinne Michaels zapraszają czytelnika do świata London i Iana. Czy wyzwanie, jakie postawiło przed nimi życie zdoła połączyć tych dwoje i przebrnąć przez ścianę z przeszłości? Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę, odpowiedz na pytanie:

Stara miłość nie rdzewieje – co sądzisz o tym powiedzeniu?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 1  do 15 maja 2019 roku.

Nagrody:

1x książka „Hold you close” Melanie Harlow, Corinne Michaels

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo NieZwykłe

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ