Czy chcielibyście, aby Adrianna Trzepiota wniosła do Waszego życia nieco magii? Już dziś macie na to szansę. Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym możecie zdobyć najnowszą książkę autorki.

Fragment recenzji: Książki Adrianny Trzepioty lubię za niewymuszony styl, ale przede wszystkim za dotyk magii i bliskość z matką naturą. W każdym tytule życie w zgodzie z sobą, swoją duszą i przyrodą, jest niezwykle istotne. W „Amulecie Jaśminy” też jest to wyraźnie odczuwalne i za to od razu przyznaję plusa. Nie brakuje też elementów humorystycznych i wartych przemyślenia. A wilczyca? Cóż… tym razem bohaterkę odwiedza wilk… Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Magia, którą zauważasz w swoim życiu to …

 

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 22 czerwca do 6 lipca 2018 roku.

Nagrody:

2x książka „Amulet Jaśminy” Adrianny Trzepioty

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Kobiece.

Koszt wysyłki pokrywa zwycięzca.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ