hokeiści

Przyszła pora na konkurs z hokeistami i hokejem w roli głównej. Macie ochotę na wygranie serii Hokeiści Sariny Bowen i Elle Kennedy?

Fragment recenzji „Dobry chłopak”: Jeśli sięgniecie po „Dobrego chłopaka”, otrzymacie kilka godzin ciekawej lektury, mnóstwo zabawnych sytuacji i powodów do śmiechu oraz niemal trzysta stron wciągającej fabuły. Czy można chcieć więcej? Oczywiście. Wtedy musicie sięgnąć po drugi tom, czyli „Zostań”, którego recenzję przeczytacie już za moment. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

Fragment recenzji „Zostań”: Po lekturze „Dobrego chłopaka” byłam pod urokiem Jess i Blake’a oraz ich historii. Nie było więc niczym dziwnym, że miałam pewne wątpliwości, kiedy sięgałam po „Zostań”. Obawiałam się, czy Matt Eriksson i jego historia będą równie interesujące, a także czy autorkom udało się utrzymać poziom. Ten lęk był na tyle silny, że odkładałam lekturę książki dobre trzy dni po skończeniu poprzedniej. Całe szczęście, że były to wyłącznie moje urojone obawy, a sama książka okazała się jeszcze lepsza, w moim osobistym rankingu bijąc na głowę poprzedniczkę. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę, odpowiedz na pytanie:

Hokej czy inny sport drużynowy jest twoim ulubionym?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 4 do 18 marca 2020 roku.

[KONKURS] Przyszła pora na konkurs z hokeistami i hokejem w roli głównej. Macie ochotę na wygranie serii Hokeiści Sariny…

Opublikowany przez Kulturantki.pl Środa, 4 marca 2020

Nagrody:

1x pakiet książek „Dobry chłopak” i „Zostań” Sariny Bowen i Elle Kennedy

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo NieZwykłe.

Koszt wysyłki pokrywa zwycięzca.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ

dobry chłopak zostań