testament ariany

Ruszamy z kolejnym konkursem, w którym tym razem do zdobycia są dwa egzemplarze powieści „Testament Ariany” od Wydawnictwa Dragon. Zapraszamy.

Fragment recenzji: Autorka Testamentu Ariany bardzo dokładnie pokazała relacje międzyludzkie i wykreowała wyrazistych bohaterów, do których od razu czujemy sympatię lub antypatię. Przypomniała też, że każdy w każdym wieku ma prawo walczyć o swoje cele i spełniać marzenia. Pokazała, że kiedy w grę wchodzą duże pieniądze, to nawet najsilniejsze więzy mogą zostać zerwane. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę, odpowiedz na pytanie:

Dostajesz w spadku dom wymagający dużych nakładów finansowych. Co z nim robisz?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 25 marca do 8 kwietnia 2020 roku.

[KONKURS] Ruszamy z kolejnym konkursem, w którym tym razem do zdobycia są dwa egzemplarze powieści „Testament Ariany” od…

Opublikowany przez Kulturantki.pl Środa, 25 marca 2020

Nagrody:

2x książka „Testament Ariany” Francois Bourdin

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Dragon.

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ