konkurs (nie)zdobytaPo świąteczno – noworocznej przerwie powracamy z konkursami. Na początek „(Nie)zdobyta” Melissy Darwood. Zapraszamy do zabawy.

Fragment recenzji: Górska seria Melissy Darwood to rewelacyjnie napisana komedia romantyczna, jakiej na polskim rynku dotąd nie było! Pełna pasji, namiętności, miłości do gór i pasji pisania. Jeśli szukacie zabawnej, romantycznej, niebanalnej i poruszającej ważne tematy fabuły, to jestem pewna, że będziecie usatysfakcjonowani lekturą „(Nie)zdobytej”. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę, odpowiedz na pytanie:

Którą górę chciał(a)byś zdobyć i dlaczego?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 8 do 22 stycznia 2020 roku.

[KONKURS] Po świąteczno – noworocznej przerwie powracamy z konkursami. Na początek „(Nie)zdobyta” Melissy Darwood….

Opublikowany przez Kulturantki.pl Środa, 8 stycznia 2020

Nagrody:

1x książka „(Nie)zdobyta” Melissy Darwood

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo NieZwykłe

Koszt wysyłki pokrywa autorka.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ