polinka zaginęła„Polinka zaginęła” to nowa odsłona przygód żubra Pompika. Odsłona nietypowa, bo z pięćdziesięcioma niespodziankami ukrytymi w okienkach.

Żubr Pompik mieszka na leśnej polanie razem z mamą Poradą, tatą Pomrukiem i siostrą Polinką. Ale gdzie właściwie jest Polinka? Musiała się gdzieś schować! Czy pomożesz Pompikowi znaleźć jego siostrzyczkę? Przeszukaj razem z żuberkiem wszystkie zakamarki lasu i sprawdź, co się w nich kryje.

Poszukiwania Polinki i odkrywanie ukrytych w okienkach zwierząt to świetna zabawa dla małych i dużych. To również okazja do poszerzenia wiedzy na temat miejsc, w jakich mieszkają różne zwierzęta, czy też jak wyglądają ich dzieci.

Książka jest dosyć duża, bo jej format to 25x27cm. Na dodatek jest ona w wydaniu kartonowym, co sprawia, że będzie nie tylko solidna, ale i wygodna w oglądaniu. Znajdziecie w niej dwanaście stron z okienkami, pięknymi ilustracjami autora oraz historią poszukiwań Polinki.

„Żubr Pompik. Polinka zaginęła” to idealne uzupełnienie kolekcji książeczek z żubrem Pompikiem i pozycja obowiązkowa dla fanów rodzinki przesympatycznych żubrów.


Za egzemplarz do recenzji dziękujemy wydawnictwu

media rodzina logotyp