Melissa Darwood powraca z drugim tomem powieści „(Nie)zdobyta”. Z okazji premiery powieści, mamy dla Was konkurs, w którym będziecie mogli wygrać jej książkę.
Fragment recenzji: (Nie)zdobyta 2 to brawurowe zakończenie romantycznej serii górskiej. Ważnym aspektem jest, że Melissa Darwood, podobnie jak w pierwszym tomie, tak samo tutaj, zawarła wiele informacji – zarówno o górskich wspinaczkach, jak i o masywach górskich, czy nawet specjalistycznych treningach, dzięki którym czytelnik może zapoznać się ze specjalistycznym słownictwem. Nie byłoby to możliwe, gdyby Autorka nie spędziła wielu godzin na porządnym reaserchu oraz konsultacjach, za co należy się jej wielki szacunek. Z pewnością wiedza ta znacząco podnosi walory powieści. Całą recenzję znajdziecie tutaj.
By wygrać książkę, odpowiedz na pytanie:
Z czego składa się według Ciebie dobry romans?
W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.
Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 13 do 27 maja 2020 roku.
[KONKURS] Melissa Darwood powraca z drugim tomem powieści „(Nie)zdobyta”. Z okazji premiery powieści, mamy dla Was…
Opublikowany przez Kulturantki.pl Środa, 13 maja 2020
Nagrody:
1x książka „(Nie)zdobyta t.2” Melissy Darwood
1x ebook „(Nie)zdobyta t.2” Melissy Darwood
Fundatorem nagrody jest autorka
Koszt wysyłki pokrywa autorka.
Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ





