smartfonowe dzieciaki

Przed Wami kolejny konkurs, w którym tym razem do zdobycia książka „Smartfonowe dzieciaki”. Propozycja dla wszystkich rodziców w szczególności. Zapraszamy.

Fragment recenzji: Czym będą dla Was „Smartfonowe dzieciaki”? Wiarygodnym źródłem rzetelnej wiedzy na temat zagrożeń, jakie czyhają w sieci na nasze dzieci. Media społecznościowe i wyimaginowana publiczność, zalewające sieć selfie, internetowe przyjaźnie, gry wideo, randki i seksting. Ocenianie, nękanie, znęcanie się, hejt. A także uzależnienie. To wszystko to tematy, z którymi nasze młodsze i starsze dzieci mierzą się na co dzień, będąc częścią wirtualnej rzeczywistości. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę, odpowiedz na pytanie:

Smartfon dla dziecka – dobry czy zły pomysł?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 1 do 15 kwietnia 2020 roku.

[KONKURS] Przed Wami kolejny konkurs, w którym tym razem do zdobycia książka „Smartfonowe dzieciaki”. Propozycja dla…

Opublikowany przez Kulturantki.pl Środa, 1 kwietnia 2020

Nagrody:

1x książka „Smartfonowe dzieciaki” Julianny Miner

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Bez Fikcji

Koszt wysyłki pokrywa zwycięzca.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ

smartfonowe dzieciaki