miś z plecaczkiem

Dziś mamy konkurs, w którym wygrać możecie książeczki „Miś z Plecaczkiem opowiada o biznesie”, czyli coś skierowanego tym razem do najmłodszych.

Fragment recenzji: W jaki sposób można najprościej pokazać dziecku jak działa własny biznes, skąd wziąć na niego pomysł, jak go rozwijać i mieć z niego stałe źródło dochodu? Idealnie nada się do tego historia pewnego niedźwiadka, Misia z Plecaczkiem. Bardzo spostrzegawczego i pomysłowego. Pomoże on Waszym dzieciom zrozumieć trudne tematy, przedstawiając to w bardzo prosty i łatwy w odbiorze sposób. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę, odpowiedz na pytanie:

Jaki temat powinien zostać opisany w serii książeczek o Misiu z Plecaczkiem?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 14 do 28 lutego 2020 roku.

[KONKURS] Dziś mamy konkurs, w którym wygrać możecie książeczki „Miś z Plecaczkiem opowiada o biznesie”, czyli coś…

Opublikowany przez Kulturantki.pl Piątek, 14 lutego 2020

Nagrody:

2x książka „Miś z Plecaczkiem opowiada o biznesie” Łukasza Stefanowicza

Fundatorem nagrody jest Reith Sp. z o.o.

Koszt wysyłki pokrywa fundator.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ

miś z plecaczkiem opowiada o biznesie