miś z plecaczkiem opowiada o biznesie„Miś z Plecaczkiem opowiada o biznesie” to pierwsza część serii książek edukacyjnych dla dzieci. Co takiego w niej znajdziecie i dlaczego jest wyjątkowa?

W jaki sposób można najprościej pokazać dziecku jak działa własny biznes, skąd wziąć na niego pomysł, jak go rozwijać i mieć z niego stałe źródło dochodu? Idealnie nada się do tego historia pewnego niedźwiadka, Misia z Plecaczkiem. Bardzo spostrzegawczego i pomysłowego. Pomoże on Waszym dzieciom zrozumieć trudne tematy, przedstawiając to w bardzo prosty i łatwy w odbiorze sposób.

Oprócz wartościowej i przystępnej dla dzieci treści, książka została przepięknie zilustrowana przez Paulinę Steligę – Gryglaszewską. Nie tylko ożywiają one treść historii Misia, ale także pomagają dzieciom dużo łatwiej wyobrazić sobie i zrozumieć sytuacje, o których czytają.

Na ostatniej stronie znajdziecie słowniczek, zawierający trudne wyrazy umieszczone w książce. Będzie Wam łatwiej wytłumaczyć je dzieciom. Słowa te oznaczone są w tekście gwiazdką.

To krótka, kilkunastostronicowa historia, której poznanie zajmie Wam i Waszym dzieciom kilka do kilkunastu minut. Jej lektura będzie również znakomitym początkiem do rozmowy na temat przedsiębiorczości.

„Miś z Plecaczkiem opowiada o biznesie” to pierwsza książeczka z edukacyjnej serii skierowanej do najmłodszych czytelników. Jestem bardzo ciekawa, o czym będą kolejne. Pewne jest jedno, że warto na nie czekać.

miś z plecaczkiem opowiada o biznesie

 

Kulturantki objęły książeczkę patronatem medialny, co oznacza, że już w przyszłym tygodniu będziecie mieli możliwość powalczyć o nią w organizowanym przez nas konkursie.

Książeczkę „Miś z Plecaczkiem opowiada o biznesie” kupicie klikając link https://miszplecaczkiem.pl/Buy


Za egzemplarz do recenzji dziękujemy autorom