Tak ja ostatnio zapowiadałyśmy – konkurs z audiobookiem w roli głównej! Ostatnio mogliście zapoznać się z recenzją audiobooka „Seks i inne choroby cywilizacyjne” Marty Płusa. Wszystkim, którym  przypadła do gustu chcemy zaprosić do udziału w konkursie, w którym audiobook ten będzie do wygrania.

seks

Tytuł dość intrygujący, prawda? A czego można się spodziewać? Książka pozornie opowiada o trzech koleżankach: Oldze, Ewce i Natalii, których losy naprzemiennie pojawiają się w kolejnych rozdziałach. Każda z nich ma inne problemy i skrzętnie skrywane tajemnice. W praktyce jednak, autorka brutalnie obnaża słabości dzisiejszej cywilizacji, opowiada o bezduszności, instrumentalnym seksie, chciwości i innych ułomnościach ludzkiego charakteru. Z pełną recenzją możecie zapoznać się na naszej stronie.

Ponieważ Marta Płusa w dość kontrowersyjny sposób opisuje problemy współczesnego świata, z tym też będzie związane zadanie konkursowe. Tym razem należy dokończyć zdanie:

Największą bolączką dzisiejszej cywilizacji jest..

Do wygrania jest jeden audiobook „Seks i inne choroby cywilizacyjne” Marty Płusa. Powędruje on do osoby, która udzieli najciekawszej odpowiedzi na zadanie konkursowe.

Konkurs trwa od 03.02.2016 do 17.02.2016. Odpowiedzi prosimy udzielać pod grafiką konkursową na naszym fanpage’u.

Oto fragment audiobooka, stanowiącego nagrodę:

Fundatorem jest audiobook.pl

logoaudio