coverbigOstatnio w tym natłoku codziennych obowiązków i wielu problemów potrzebowałam czegoś, co wzmocni moją wiarę w marzenia i pozwoli mieć nadzieję, że prawdziwa miłość jednak istnieje. Wiadomo – życie każdego z nas jest nieprzewidywalne, ale czasami warto jest przeczytać jakąś książkę, która nas pozytywnie podbuduje i pobudzi do działania.

Książka Diego Galdino „Zadbam o to, żeby Cię nie stracić” to niezwykle lekka i przyjemna opowieść, która pochłonąć może każdego miłośnika romansów. Jeśli czytając to pomyślałeś, że to właśnie o Tobie – z całą pewnością powinieneś spędzić kilka letnich wieczorów właśnie z tą historią. Pozwól sobie na odrobinę relaksu i uczuciowych uniesień, których z pewnością dostarczą Ci główni bohaterowie – Lucia i Clark. Krok po kroku towarzyszyć im będziesz podczas zawiłych akcji, po cichu mając nadzieję, że wszystko zakończy się happy endem.

Jest to opowieść o prostej, niezwykle ambitnej dziewczynie z małej miejscowości, która marzy o tym, aby zostać profesjonalną dziennikarką. Udaje się jej zdobyć pracę w rzymskim dzienniku, co wiąże się z wieloma wyzwaniami. Musi zupełnie zmienić swoje dotychczasowe życie i uporać się z niespodziankami, jakie los stawia jej na drodze. Jedna z nich nazywa się Clark Kent i jest niezwykle przystojnym, młodym amerykańskim dziennikarzem.

Bardzo piękna i poruszająca opowieść o sile miłości, marzeń oraz ambicji na letnie, relaksujące wieczory. Zachwyci każdego, kto poprzez czytanie poszukuje odpowiedzi na pytanie, czy istnieje jeszcze prawdziwa miłość i czy warto walczyć o swoje marzenia.

 

Za egzemplarz recenzencki dziękujemy wydawnictwu Dom Wydawniczy Rebis:

Dom Wydawniczy Rebis