pieknygracz_500Książki Christiny Lauren to jedne z tych pozycji, po które sięgam wręcz instynktownie. Nie mogę się powstrzymać, ani oderwać nosa od książki już od pierwszej strony… W ciągu jednego wieczoru pochłonęłam „Pięknego Gracza” i utwierdziłam się, że Christina Lauren jest wręcz genialną pisarką!

Piękny Gracz to kolejna książka z cyklu „Piękny Drań”, która opowiada o niezwykle pikantnej i intrygującej historii młodej chemiczki Hanny oraz przystojnego biznesmena Willa. Po wielu latach – dawni znajomi poznają się na nowo, ale już w zupełnie innej odsłonie. Will to przyjaciel starszego brata Hanny, w którym skrycie podkochiwała się od dziecięcych lat. Po interwencji brata, zmartwionego brakiem rozwoju życia towarzyskiego swojej młodszej siostry – Will i Hanna spotykają się ponownie, aby pomóc dziewczynie zawalczyć o swoją kobiecość i uwolnić się od uzależnienia, jakim jest dla niej praca.

Z tego spotkania wynika wiele ciekawych okoliczności, które doprowadzają młodych kochanków do zupełnie nowych dla nich obojga sytuacji. Jak sobie z tym poradzą?

Hanna – dwudziestoczteroletnia chemiczka, pasjonująca się tematyką szczepień z pozoru zupełnie nie pasuje do przystojnego, starszego od niej o 7 lat podrywacza i playboya, jakim jest Will. Uporządkowane życie Hanny w zupełności różni się od tego, jakie prowadzi młody biznesmen, co jeszcze bardziej komplikuje relację, w jaką nieświadomie się wdali.

Ze zwykłych joggingowych treningów i z pozoru nic nieznaczącej, delikatnej prośby Hanny o wskazówki dotyczące randkowania oraz życia towarzyskiego, wybucha prawdziwy wulkan emocji i namiętności. Dla każdego z nich jest to zupełnie nowe, obce i nieznane. Will uczy się prawdziwego bycia z kobietą, natomiast Hanna odkrywa tajniki swojej seksualności. Razem tworzą niezwykle zgrany duet, który razem przeżywa najpiękniejsze w swoim życiu chwile namiętności i uniesień.

Jeśli szukasz więc książki, która pozwoli Ci puścić wodze fantazji i na nowo odkryć w sobie skrywaną namiętność – jest to idealny wybór! „Piękny gracz” przeniesie Cię w zupełnie inny świat – świat Twojej wyobraźni, ukrytych potrzeb i pociągającej seksualności. Nauczysz się o sobie znacznie więcej, niż do tej pory wydawało Ci się, że wiesz. Otworzysz swój umysł, pozwolisz sobie na odrobinę fantazji i najpewniej zaczniesz zastanawiać się jak zrealizować to, o czym od dawna skrycie marzysz…

 

Za egzemplarz recenzencki dziękujemy wydawnictwu Zysk i S-ka:

logo-zysk