offside i phenomenal x

Dziś do wygrania są dwie książki – „Offside” i „Phenomenal X”. To gratka dla fanów historii ze sportem w tle. Zapraszamy do zabawy.

Fragment recenzji „Phenomenal X”: „Phenomenal X” to gratka dla czytelników, którzy pośród swoich zainteresowań mają romanse sportowe i lubią czytać powieści, w których główną rolę odgrywają właśnie sportowcy. Nie wiem, jak było w Waszym przypadku, ale ja dotychczas czytałam historie między innymi o hokeju, piłce nożnej, boksie, mma, baseballu czy koszykówce. Tym razem mamy małą odmianę w tym temacie, bo główny bohater jest gwiazdą profesjonalnego wrestlingu. To pewnego rodzaju powiew świeżości wśród sportowych tematów. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

Fragment recenzji „Offside”: Zanim zabierzecie się za lekturę „Offside”, zaopatrzcie się w dużą ilość wody i lodu, szczególnie tego drugiego. Najlepiej w całe wiadro. Przyda się Wam, żeby się schłodzić podczas czytania niektórych scen. W kilku z nich z pozoru nic szczególnego się nie dzieje, ale Wasze twarze będą wymagały schłodzenia. Natychmiastowego. W sumie może najlepszym rozwiązaniem byłoby czytanie na mrozie (z tym u nas niestety słabo) albo w wannie z lodem. To optymalne warunki co by się nie przegrzać wewnętrznie podczas czytania gorących scen. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę, odpowiedz na pytanie:

Który typ powieści ze sportem w roli głównej jest wg Ciebie bardziej interesujący? Ten, w którym sportowcem jest kobieta czy mężczyzna?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 18 marca do 1 kwietnia 2020 roku.

[KONKURS] Dziś do wygrania są dwie książki – „Offside” i „Phenomenal X”. To gratka dla fanów historii ze sportem w tle….

Opublikowany przez Kulturantki.pl Środa, 18 marca 2020

Nagrody:

1x pakiet książek „Offside” i „Phenomenal X”

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo NieZwykłe.

Koszt wysyłki pokrywa zwycięzca.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ

phenomenal x

offside