obsesja konkurs

Doskonale wiemy, jak nasze Czytelniczki pokochały trylogię Laurelin Paige „Uwikłani”, dlatego dzisiaj proponujemy Wam konkurs, w którym do wygrania będzie najnowszy, drugi tom – „Uwikłani. Obsesja”. Jesteście zainteresowane poznaniem dalszych losów Hudsona i Alayny?

„Czas Greya przeminął, przyszedł czas na Hudsona Pierce’a. Porównania do tamtej trylogii nie są bezpodstawne, w końcu tutaj również mamy miliardera z problemami osobistymi, jest mnóstwo seksu, choć Hudson nie gustuje w klimatach BDSM, jak jego książkowy kolega. Jednak literacko jest ogromna różnica pomiędzy historiami, oczywiście na korzyść trylogii „Uwikłani”. Nie ma irytujących wtrąceń czy powtórzeń, powielania tych samych błędów, zapychaczy dla zwiększenia objętości książki i „lania wody”. Zdecydowanie hasło „Lepsze od Greya”, którym jest reklamowane, nie jest bezpodstawne. W związku z tym, że obie trylogie czytałam (w końcu jak inaczej porównywać coś ze sobą, nie znając konkurenta), mogę to potwierdzić z czystym sumieniem. Nie jest to kolejna głupia i naiwna historia z dużą dawką pikanterii.” Więcej znajdziecie w recenzji na naszej stronie.

Co zrobić aby móc zagłębić się w tą pasjonującą książkę? Pod postem konkursowym na Facebooku należy odpowiedzieć dokończyć zdanie:

Moją obsesją jest…

Na odpowiedzi czekamy od 1 do 15 kwietnia 2016.

Do wygrania są trzy egzemplarze książki „Uwikłani. Obsesja” Laurelin Paige. Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Kobiece.

Regulamin konkursu możesz pobrać TUTAJ

site-logo

obsesja4