nieukarani konkurs

Razem z Kamilą Denis, autorką książki „Nieukarani”, chcemy zaprosić Was do udziału w konkursie, gdzie książka ta będzie do wygrania. Jest on o tyle wyjątkowy, że pytanie konkursowe przygotowała Pani Kamila, a nagrody będą uzupełnione jej autografem. Poniżej krótki fragment recenzji.  

Stargard, nieduże miasto powiatowe. W pewien październikowy wieczór zostaje znaleziona okaleczona córka znanego lokalnego biznesmena i przewodniczącego Rady Miejskiej, Bianka Kostecka. Ktoś pozbawił dziewczynę skóry na twarzy. Dwa dni później w podstargardzkiej wsi zostaje znaleziona kolejna ofiara. Tym razem doszło do makabrycznej zbrodni. Zamordowana została miejscowa bizneswoman, Andżelika Richardson. Ciało młodej kobiety również zostało pozbawione skóry. Sprawą zajmują się policjanci z wydziału kryminalnego komendy powiatowej policji, pod kierownictwem Tomasza Walkowiaka. Niestety sprawca działa perfekcyjnie i nie zostawia żadnych śladów. Cała recenzja znajduje się na naszej stronie. Zachęcamy także do lektury wywiadu z Kamilą Denis.

Autorka „Nieukaranych” umieściła akcję książki w swoim rodzinnym mieście, Stargardzie. Tło powieści będzie tematem przewodnim pytania konkursowego:

Które miasto lub konkretne miejsce w Polsce wybrałabyś/wybrałbyś na tło kryminalnej powieści? Uzasadnij swój wybór.

Odpowiedzi należy udzielać pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 3 do 17 maja. Do wygrania są 4 książki Kamili Denis „Nieukarani” z autografem, które możemy Wam przekazać dzięki uprzejmości autorki.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

nieukarani