Lubicie kobiety o silnych charakterach? Jeśli tak, to koniecznie musicie wziąć udział w naszym konkursie, w którym do wygrania są egzemplarze powieści „Gracja i Furia” od Wydawnictwa Dolnośląskiego.

Fragment recenzji: Wiele jest książek, w których światem rządzą mężczyźni, a kobiety nie mają żadnych praw. „Gracja i furia” Tracy Banchart jest jedną z nich. Książka przygodowa, fantastyczna, z feministyczną nutą. Czyta się ją jednym tchem, ale jednocześnie trudno wyobrazić sobie niewidoczne (i widoczne) kajdany na delikatnych nadgarstkach. Najczęściej, kiedy książka rozpoczyna się od tego, że książę, władca, wybiera kobietę spośród wielu kandydatek, akcja kończy się wielką miłością, romansem. Tutaj niekoniecznie. Mało tego, kobiety są tak uprzedmiotowione, jak mało kiedy. Są jednak bohaterki, które nie mają zamiaru się temu poddać… Czy będą w stanie znieść konsekwencje? Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę, odpowiedz na pytanie:

Jak silna może być siostrzana miłość?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 26 kwietnia do 10 maja 2019 roku.

Nagrody:

3x książka „Gracja i Furia” Tracy Banghart

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Dolnośląskie

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ