Kolejny konkurs z Wydawnictwem NieZwykłym przed Wami. Dziś możecie wygrać egzemplarz znakomitego thrillera „Złamane dusze” Simone St. James. Zapraszamy.

Fragment recenzji: Złamane dusze to trzymający w napięciu thriller, który przyprawia o ciarki i nie pozwala zasnąć w nocy. To opowieść o zjawiskach nadprzyrodzonych, o przyjaźni silniejszej niż śmierć, obsesjach, seksizmie i problemach, wpleciona w dwie epoki i opowiedziana przez kilka głosów. Ta książka przekonuje, że nawet umarli mają głos… Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książki, odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Jaki jest najlepszy thriller, jaki czytałaś/ czytałeś w 2018 roku i dlaczego?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 9 do 23 stycznia 2019 roku.

Nagrody:

1x książka „Złamane dusze” Simone St. James

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo NieZwykłe

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ