konkurs nikomu nie powiem

Dzisiejszy konkurs, w którym do wygrania jest powieść „Nikomu nie powiem” to gratka dla fanów mocnych wrażeń. Zaczynamy.

Fragment recenzji: „Nikomu nie powiem” to rewelacyjny thriller do samego końca trzymający w napięciu. Autorka mistrzowsko potęguje niepewność czytelników pozwalając na podejmowanie tropów, które finalnie okazują się być fałszywe. Catherine McKenzie stworzyła w pełni realne portrety psychologiczne ludzi zapętlonych w kłamstwa i tajemnice. Ukazała ponadto obraz uwikłanych w role i trudne relacje członków rodziny oraz korozję ich więzi wywołaną dramatem z przeszłości. Postaci wykreowane przez pisarkę są na wskroś ludzkie i nie sposób jest się wobec nich dystansować. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę, odpowiedz na pytanie:

Jeśli miał/abyś możliwość/ zdolność rozwikłania jednej tajemnicy, to czego by ona dotyczyła?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 12 do 26 lutego 2020 roku.

[KONKURS] Dzisiejszy konkurs, w którym do wygrania jest powieść „Nikomu nie powiem” to gratka dla fanów mocnych wrażeń….

Opublikowany przez Kulturantki.pl Środa, 12 lutego 2020

Nagrody:

1x książka „Nikomu nie powiem” Catherine McKenzie

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo NieZwykłe

Koszt wysyłki pokrywa zwycięzca.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ

nikomu nie powiem