W dzisiejszym konkursie możecie zdobyć aż dwie książki od Wydawnictwa NieZwykłego. Zapraszamy do zabawy.

Fragment recenzji „Echo”: „Echo” to drugi tom serii Czarny Lotos, którą zapoczątkowała powieść „Bang”. Zapowiedź tego, co na Was czeka, dostaliście już w pierwszym tomie. Czy po takiej ilości tragicznych wydarzeń, coś jeszcze zostało do opisania? Jak się okazuje, tak. I to nie mało. W „Echo” autorka nie spuszcza z tonu i serwuje nam równie ciekawą fabułę, jak poprzednio. Dzieje się dużo, mrocznie, jest też skomplikowanie i bardzo zaskakująco. To idealne połączenie thrillera, dramatu i erotyku, choć tego ostatniego jest tu tak naprawdę niewiele. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

Fragment recenzji „Piękno bólu”: „Piękno bólu” to historia, która skradnie serce praktycznie każdej fanki gorących, interesujących i niebanalnych romansów. Na dodatek to jedna z tych książek, które wprost pochłania się, bez względu na porę dnia czy nocy. W moim przypadku były to właśnie godziny nocne, niemalże do godzin porannych. Jak zaczęłam, tak nie byłam w stanie się od niej oderwać, dopóki nie dowiedziałam się, jak zakończy się historia Laurelyn i Jacka. Strony wprost przelatywały mi pod palcami, gdy pochłaniałam kolejne linijki tekstu. A w ostatnich miesiącach nie zdarzało mi się to zbyt często. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książki, odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Co powinien mieć w sobie dobry romans?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 16 do 30 stycznia 2019 roku.

Nagrody:

1x pakiet książek „Echo” i „Piękno bólu”

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo NieZwykłe

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ