Marvel to nie tylko filmowe uniwersum superbohaterów, ale również szeroki wybór interesujących seriali. A w serialowym świecie Marvela dzieje się obecnie bardzo dużo. Zobaczcie, co Was czeka w najbliższym czasie.

Skasowane

Źródło: Netflix

Może zacznę od końca, a dokładniej zakończenia emisji „Daredevila”, czego akurat się spodziewałem. Netflix oznajmił, że nie zobaczymy już diabła na srebrnym ekranie. Nic w tym dziwnego, skoro sezon trzeci to nic innego jak kopia pierwszego z kilkoma nowymi wątkami, co doprowadziło do dużego spadku oglądalności. Niska oglądalność – kasujemy serial.

Źródło: Netflix

 

 

Nie spotkamy też „Iron Fista”, czyli obrońcy zaginionego miasta Kun Lun oraz „Luke’a Cage’a” – kuloodpornego łysola z Harlemu. Co to oznacza? Znika nam prawie cała drużyna „Defenders” i szczerze mówiąc, słabo to zaczyna wyglądać.

 

Na szczęście mam też trochę dobrych wieści i to takich, które przyprawiają o dreszcze każdego fana produkcji o superbohaterach stworzonych przez Stana Lee.

Źródło: Netflix

Na początek hit z Asgardu, czyli serial z Lokim w roli głównej. A w tej roli z kolei nie kto inny jak Tom Hiddlestone. Nie od dziś wiadomo, że to właśnie Loki jest jedną z najbardziej lubianych postaci pochodzących z rodu Odyna. Fabuła i data premiery nie są jeszcze znane, ale wszyscy fani czekają na to z niecierpliwością.

Następną postacią, która dostanie swój serial, jest Scarlet Witch i tu również zobaczymy odtwórczynię tej roli z MCU, czyli Elizabeth Olsen, co również cieszy fanów tej postaci. Podobnie jak z poprzednim serialem o Lokim, nikt jeszcze nie zdradził nawet najmniejszych szczegółów, więc na razie czekamy i snujemy przypuszczenia, jak to wszystko może wyglądać.

Garść serialowych plotek

Źródło: Netflix

Jedziemy dalej. Teraz trochę plotek, ale z tej jasnej strony. Wieść niesie, że to nie koniec dobrych newsów i jako następni do świata seriali mają wkroczyć Falcon i Zimowy Żołnierz. Właśnie tak. Następni Avengersi mogą dostać serial. Na razie jest to tylko plotka, ale jak to w plotkach bywa, w każdej jest ziarno prawdy. Zaciskamy więc kciuki i czekamy.

Najlepszy kąsek zostawiłem na koniec. Oto przed Wami stają Strażnicy Galaktyki, a właściwie ich najbardziej charyzmatyczna i napędzająca sprzedaż gadżetów para, czyli obywatel 89p13 aka Rocket, zwany też pieszczotliwie bluzgającym szopem i skrzyżowanie drzewka szczęście i goryla, czyli jedyny w swoim rodzaju Groooot. Ta para nietypowych bohaterów na pewno zasługuje na własny serial i na pewno będzie on hitem nie z tej planety.

Jeśli jesteście fanami seriali, nie tylko tych ze stajni Marvela i szukacie ciekawych informacji na ich temat, znajdziecie je na portalu https://serialowy.pl. To doskonałe źródło zarówno zestawień, jak i ciekawostek czy plotek o samych serialach, ale i grających w nich aktorach.