Spotkanie autorskie Kamili Denis w Książnicy Stargardzkiej

Zgodnie z naszymi zapowiedziami pod koniec maja oraz w czerwcowym Kalendarium, w dniu 4 czerwca odbyło się pierwsze spotkanie autorskie Kamili Denis, autorki recenzowanej przez nas debiutanckiej powieści kryminalnej „Nieukarani”. Spotkanie miało miejsce w Książnicy Stargardzkiej i odbyło się w ramach Nocy Bibliotek 2016. Jak pisałyśmy wcześniej, Kulturantki objęły patronat medialny nad wydarzeniem.

Spotkanie rozpoczęło się punktualnie o godzinie 20:15. Czytelnicy dopisali, brakło wręcz miejsc dla osób, które zjawiły się tuż przed rozpoczęciem spotkania. Poprowadziła je pani Anna Korosteńska z Książnicy Stargardzkiej. Autorka krótko opowiedziała o swojej książce, oczywiście na tyle, by nie zdradzić za dużo osobom, które książki jeszcze nie przeczytały. Następnie odpowiadała na przygotowane przez organizatorów pytania, m.in. na temat powieści, inspiracji oraz planów na przyszłość. W następnej kolejności głos zabrali chętni czytelnicy, zarówno ci, którzy byli już po lekturze powieści, jak i osoby, chcące dopiero po nią sięgnąć.

DSCF4847

Po wyczerpaniu pytań, autorka przeszła do podpisywania książek. Osoby, które jeszcze nie posiadały swojego egzemplarza książki, mogły go nabyć na miejscu. Nie obyło się oczywiście bez kwiatów, życzeń i wielu pozytywnych słów w kierunku Kamili Denis. Co niektórzy, nie chcąc czekać do końca, swoje egzemplarze wraz z autografem i dedykacją nabyli jeszcze przed rozpoczęciem spotkania.

DSCF4849

DSCF4843

Kamilę Denis już za dwa tygodnie będzie można spotkać w Uliczce Pisarzy podczas Festynu przy ulicy „Magicznej” w Stargardzie. W imieniu własnym, autorki i Książnicy Stargardzkiej serdecznie zapraszamy.

DSCF4851

DSCF4855

DSCF4858

DSCF4861