Dzień superszpiega!

rozgrywka konkurs

Dziś coś dla fanów mocnych wrażeń! Do wygrania będzie książka „Śmiertelna rozgrywka” Jana Mostowika. Chcecie przeżyć międzynarodową intrygę wywiadowczą? Polityka, wojna, intryga, agencje wywiadowcze, katorżnicza praca w sowieckim łagrze, niebezpieczna misja ratunkowa po skutych lodem, mroźnych syberyjskich bezdrożach i partia szachów rozgrywana przez dwóch tajemniczych mężczyzn.

To wszystko oraz wiele więcej znajdziecie w książce Jana Mostowika „Śmiertelna rozgrywka”. Ten znakomicie skonstruowany thriller, wciąga już od pierwszych stron. Wszystko za sprawą świetne zbudowanej fabuły, dramatycznych i zaskakujących zwrotów, dynamicznej akcji i świetnego przygotowania technicznego. Całość uzupełniają interesujący bohaterowie. Autor wciąga czytelnika w niebezpieczną grę polityczną, w którą został uwikłany główny bohater powieści. Zdecydowanie jest to historia dla amatorów silnych wrażeń, chcących poczuć sporą dawkę adrenaliny podczas czytania książki. Więcej o „Śmiertelnej rozgrywce” przeczytacie w recenzji.

Ponieważ książka jest pełna emocji i zawrotnego tempa, chciałybyśmy, byście weszli w skórę superszpiega. Zadanie konkursowe:

Jesteś agentem wywiadu. Jak wyobrażasz sobie swój dzień pracy?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 6 do 20 czerwca 2016 roku.

Nagrody:

3 x książka „Śmiertelna rozgrywka” Jana Mostowika

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Szara Godzina

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

logoszara

okładka_Śmiertelna rozgrywka_net_ (1)