Chcielibyście dowiedzieć się jak kocie sekrety tłumaczą naukowcy? Co na ich temat mówią koci specjaliści? Poznajcie przewodnik po życiu wewnętrznym kotów.

„O czym myślą koty” to pozycja obowiązkowa dla każdego kociarza. To odkrycie wielu kocich tajemnic, nieznanych większości właścicieli kotów. To także badania naukowców oraz osobiste doświadczenia kociarza ekstraklasy, czyli autora, Thomasa McNamee. Z tej książki wyniesie coś każdy czytelnik. Bez względu na to, czy jest on początkującym opiekunem kota, czy też starym wyjadaczem, uważającym się za specjalistę od kocich zachowań, a może dopiero planuje przygarnąć kociego towarzysza. „O czym myślą koty” to ponad trzysta stron informacji, odkrywania sekretów i wielu innych spraw, które mogą zainteresować każdego miłośnika tych czworonożnych, puchatych przyjaciół człowieka.

„O czym myślą koty” to również znakomity prezent dla każdego właściciela kota, dla ich miłośnika albo osoby, która planuje zostać jego opiekunem. Dodatkowym atutem tej pozycji, jest jej wydanie w twardej oprawie, które tylko jeszcze bardziej zachęca do podarowania takiego pięknego egzemplarza w prezencie bliskiej nam osobie.


Za egzemplarz do recenzji dziękujemy wydawnictwu