na brzegu konkurs

Przypominamy, że dziś jest ostatni dzień konkursu zdjęciowego na Instagramie, w którym do wygrania są pierwsze trzy książki „Na brzegu życia” Doroty Schrammek, ale to nie koniec atrakcji! Chcemy ogłosić kolejny, w którym powieść ta będzie do wygrania.

W książce „Na brzegu życia” każdy znajdzie coś dla siebie. Są zaskakujące zwroty akcji, ciekawe i zabawne sytuacje, spora dawka humoru, ale także sporo momentów, przy których nie da się nie wzruszyć. Wiele wątków mogłoby zostać bardziej rozwiniętych, ale w związku z tym, że wkrótce pojawi się trzeci tom powieści, mam nadzieję, że autorka zadbała i o to. Powieść czyta się jednym tchem i mogłaby być, co najmniej, dwa razy tak obszerna. Pani Dorota pisze tak przyjemnie, że te dwieście pięćdziesiąt stron to zdecydowanie za mało. Więcej na temat powieści możecie znaleźć w naszej recenzji.

Ponieważ akcja powieści rozgrywa się w nadmorskim Pobierowie, postanowiłyśmy przenieść nasze pytanie w okolice morza i plaży. Zadanie konkursowe:

Przyjaciółka/przyjaciel spontanicznie zabiera Cię na weekend nad morze. Masz pół godziny na spakowanie, co i dlaczego, MUSI znaleźć się w Twojej torbie?

Odpowiedzi należy podawać w komentarzach pod postem konkursowym na Facebooku. Można ich udzielać od 12.04 do 26.04.

Nagrody:

3 x książka „Na brzegu życia” Doroty Schrammek. Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Szara Godzina.

 

logoszara

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

na-brzegu-zycia-b-iext31627073