Przyszła pora na konkurs, w którym będziecie mogli wygrać już trzecią, niezwykle zabawną powieść Iwony Czarkowskiej. Kto chce zdobyć książkę „Bosonoga bogini”?

Fragment recenzji: Po tym, jak Alicja znów zasiliła szeregi singielek, przyjaciółki postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i zapisują ją do programu telewizyjnego. Jak łatwo się domyślić, samej zainteresowanej nie przypadł ten pomysł do gustu i postanawia zrobić wszystko by odpaść w eliminacjach, a jak to się nie udaje, próbuje zrezygnować. Jednak koszty są tak duże, że jest w sytuacji podbramkowej i udaje się na plan. C

ałą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Reality show – tak, czy nie? Dlaczego?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 13 do 27 lipca 2018 roku.

Nagrody:

3x książka „Bosonoga bogini” Iwony Czarkowskiej

Fundatorem nagrody jest wydawnictwo Replika.

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ