A w ten weekend podróżujemy w czasie! Zapnijcie mocno pasy i przygotujcie się na fantastyczną wyprawę. Kto stanie na wysokości zadania, otrzyma od nas książkę „Czerwień rubinu” Kerstin Gier.

Fragment recenzji: „6-letnia Gwendolyn pochodzi z osobliwej rodziny, na tle której wyróżnia się jedynie umiejętnością widzenia duchów i rozmawiania z nimi. Poza tym jest typową nastolatką. Niektórzy z członków jej rodu przychodzą na świat ze zdolnością podróżowania w czasie, która ujawnia się w wieku około 16 lat. Przez lata na tę okoliczność przygotowywano Charlottę, jej kuzynkę. Tymczasem los okazał się przewrotny i  to niepozorna Gwen okazuje się wyczekiwaną przez rodzinę podróżniczką.” Więcej znajdziecie na naszej stronie.

Zadanie konkursowe:

Jako podróżniczka w czasie musisz posiąść wiele umiejętności (taniec towarzyski, szermierka, etc.). Napisz 3 umiejętności, które twoim zdaniem najbardziej przydają się w trakcie podróżowania w czasie i wyjaśnij dlaczego te?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 1 do 3 grudnia 2017 roku.

Nagrody:

1x książka „Czerwień rubinu” Kerstin Gier

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Media Rodzina

Koszty wysyłki nagrody zwycięzca. Szczegóły w regulaminie.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ