„Ucieczka przed życiem” to kolejna powieść od wydawnictwa Szara Godzina, którą Kulturantki objęły patronatem medialny. Zapraszamy do konkursu, w którym możecie wygrać jej egzemplarze.

Fragment recenzji: Podczas tej lektury czytelnik ma możliwość poznać historię Cecylii – kilkulatki rozpoczynającej pierwszą klasę szkoły podstawowej i jej trudnej relacji z matką – Wandą. Wanda jest prezesem banku w Chrzanowie. Poważana kobieta sukcesu, której nie brak niczego, skupia całą swoją uwagę na pracy, a przede wszystkim na córce. Próbuje narzucić dziecku jak najlepsze modele zachowań. Wpaja jej od małego kanony dostojności i etykiety, na które pozwolić sobie mogą jedynie bardzo zamożni ludzie. Cecylia nie ma rodzeństwa ani żadnego zwierzaka. Dziewczynka rozpoczyna szkołę, poznaje rówieśników i wtedy właśnie zauważa, jak bardzo się od nich różni. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książki, odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Czy i kiedy można uciec od problemów?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 21 listopada do 5 grudnia 2018 roku.

Nagrody:

3x książka „Ucieczka przed życiem” Ewy Bauer

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Szara Godzina

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ