Doczekałam się w końcu kolejnej części Wysłanników Melissy Darwood. Jesteście ciekawi, co słychać u naszych dobrych znajomych?

Zuza postanawia wyruszyć do Guerry, aby uwolnić jej więźniów. Mają jej w tym pomóc tajemniczy ludzie Cedyno, wszak w pojedynkę nie da sobie rady. Ich lider, Jordan, nie jest jednak osobą, z którą można sobie pogrywać… Czy misja Zuzy i pozostałych Wysłanników się powiedzie?

Blaski i cienie

Zuza od powrotu z mrocznej Guerry, nie może zapomnieć o cierpiących tam duszach. Postanawia im pomóc i uwolnić więźniów. Emocji nie brakuje również w jej życiu uczuciowym – do jej snów zakrada się Bjor i mąci jej w głowie. Dziewczyna nie wie, czy powinna trwać przy swoim Patryku, czy też związać się z Bjorem.

Wiadomość o tym, że Larysa i Gabriel spodziewają się dziecka i wreszcie mogą założyć rodzinę, wywołała ogromny uśmiech na mojej twarzy. To zdecydowanie moja ulubiona para z całej serii Wysłannicy. Kibicowałam ich uczuciu od samego początku. Przyszli rodzice wykupili również niedawno schronisko dla zwierząt, dzięki czemu zaprzyjaźnili się  z Leą – nową Guardianką.

Wysłannicy

Melissa Darwood wzbija się na wyżyny swojej kreatywności, żeby w każdym kolejnym tomie Wysłanników zaskoczyć swoich czytelników. Kreuje bohaterów, o których się łatwo nie zapomina, którym się kibicuje bądź nie, ale bez dwóch zdań wyrazistych. Stawia ich przed trudnymi dylematami, nie oszczędza, ale daje też chwile spokoju i wytchnienia od życiowych zawirowań. Jestem pewna, że Autorka ma w zanadrzu jeszcze wiele ciekawych pomysłów na książki, będę więc uważnie śledzić książkowe zapowiedzi.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się bliżej z twórczością zdolnej Melissy Darwood, to koniecznie sięgnijcie po Laristę oraz Guerrę. Spotkacie tam fenomenalnych bohaterów, których nie sposób nie lubić i przeżyjecie moc pasjonujących, a czasem i niebezpiecznych przygód. Nieważne, czy macie naście, czy dzieścia lat – na pewno znajdziecie tu coś dla siebie.


Za książkę do recenzji dziękujemy Wydawnictwu: