Monika Rzepiela funduje Wam kolejną podróż w czasie, tym razem aż do czasów średniowiecza. Kto ma ochotę powalczyć o „Słowiańskie siedlisko”? Zapraszamy.

Fragment recenzji: We wcześniejszych książkach Monika Rzepiela przybliżała czytelnikowi tamtejszych czasów. „Słowiańskie siedlisko” świetnie przedstawia warunki życia panujące w średniowiecznej osadzie. Jest to o tyle ciekawe, że język, jakim posłużyła się autorka, nie jest współczesny. Pojawia się sporo archaizmów przez co lektura trwa nieco dłużej. Trzeba się bardziej wczytać i zrozumieć całość. Jednocześnie właśnie dzięki temu zabiegowi, książka jest unikatowa i łatwiej oczyma wyobraźni przenieść się do chłopskiej chaty. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Czym mogą pochwalić się Słowianie przed resztą świata?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 8 do 22 sierpnia 2018 roku.

Nagrody:

3x książka „Słowiańskie siedlisko” Moniki Rzepieli

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Szara Godzina.

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ