Dzisiaj mamy dla Was coś w zimowo – świątecznym klimacie, czyli konkurs z powieścią „Gwiazdeczka” Mai Jaszewskiej od wydawnictwa Editio. Zapraszamy.

Fragment recenzji: „Gwiazdeczka” to historia, która mocno skłania do refleksji nad własnym życiem. Czytając perypetie Józi, zapewne nie raz zastanowicie się nad tym, co w życiu jest naprawdę ważne, jakie są Wasze słabości i mocne strony, na czym warto się w życiu skupić. Jednak przede wszystkim, czy warto zmieniać siebie i swoje zasady, dlatego że ktoś inny na nas wpływa i próbuje z nas zrobić kogoś zupełnie innego, niż osoba, którą jesteśmy. Ta powieść również odkrywa przed nami prawdę o tym, jakich ludzi możemy spotkać na swojej drodze. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książki, odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Dlaczego lubisz czytać powieści o świąteczno – zimowej tematyce?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 31 października do 14 listopada 2018 roku.

Nagrody:

3x książka „Gwiazdeczka” Mai Jaszewskiej

Fundatorem nagrody jest wydawnictwo Editio

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ