Już dziś zapraszamy Was na konkurs, w którym do wygrania są egzemplarze powieści „Znak kukułki”, czyli naszego kolejnego majowego patronatu medialnego, mającego premierę już za niecałe dwa tygodnie.

Fragment recenzji: „Znak kukułki” uwodzi czytelnika aurą niepokoju i tajemniczości. Atmosfera grozy podtrzymywana jest dzięki obecności takich elementów jak przyprawiające o dreszcze dziecięce rymowanki, które kryją w sobie coś mrocznego. Ujawniające się na kartach powieści niesamowite postaci, czy mrożące krew w żyłach momenty, w których odkrywamy trupy w szafie (nie tylko metaforycznie). Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę, odpowiedz na pytanie:

Opowiedz swój najbardziej szalony sen

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 15 do 29 maja 2019 roku.

Nagrody:

3x książka „Znak kukułki” Anny Bichalskiej

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Zysk i S-ka

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ