Wakacje tuż tuż, więc zabieramy Was w nieco letnie klimaty. Dla przyjemnej wakacyjno – urlopowej lektury, mamy dla Was do wygrania aż dwie książki od wydawnictwa Szara Godzina. Zapraszamy.

Fragment recenzji „Pocałunek morza”: Książka, o której chcę opowiedzieć nie jest jedną powieści o niepowtarzalnej miłości, nie jest też o wielkim szczęściu, czy trzymającym w napięciu śledztwie. Nie. „Pocałunek morza” Anny Stryjewskiej to tytuł o życiu w różnych odcieniach. Samotność. Tęsknota. Odrzucenie. Determinacja. Marzenia. To wszystko znajdziemy w trakcie lektury. Tytuł jest dość zaskakujący. Z jednej strony akcja jest niespieszna, a jednak dzieje się w niej wiele… Całą recenzję znajdziecie tutaj.

Fragment recenzji „Odzyskane dzieciństwo”: „Odzyskane dzieciństwo” Zuzanny Arczyńskiej jest debiutem literackim, ale bardzo udanym. Autorka w ciekawy sposób ukazała trudności życia w takim świetle, że można uwierzyć, że nawet w beznadziejnej sytuacji coś może się zmienić. Powieść jest prosta i urzekająca zarazem. Przemawiająca do wyobraźni i bez zbędnych zdobników. Wzbudzająca smutek i współczucie, a jednak czasem bawiąca i optymistyczna. Ciekawe kombinacje, prawda? Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Czym kierujesz się wybierając książkę na wakacje?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 20 czerwca do 4 lipca 2018 roku.

Nagrody:

3x pakiet książek „Odzyskane dzieciństwo” i „Pocałunek morza”

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Szara Godzina.

Koszt wysyłki pokrywa zwycięzca.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ