Lubicie książki trzymające w napięciu do samego końca? Dziś do wygrania jedna z nich – „Ostatnia noc Olivii” Christiny McDonald.

Fragment recenzji: Ostatnia noc Olivii autorstwa Christiny McDonald to jej debiut autorski. Nie jest to tylko świetnie napisany thriller psychologiczny, ale także głęboko poruszająca opowieść o sytuacji, której może doświadczyć każdy rodzic. Historia pełna mrocznych zagadek, dynamicznych zwrotów akcji i zakończenia, którego z pewnością nie da się przewidzieć. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę, odpowiedz na pytanie:

Jaki jest najlepszy sposób na utrzymanie prawidłowej relacji z dzieckiem?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 30 października do 13 listopada 2019 roku.

Nagrody:

1x „Ostatnia noc Olivii” Christiny McDonald

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo NieZwykłe

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ