Bajki, baśnie, ulubione historie z dzieciństwa. Pochwalcie się swoimi i zdobądźcie „Wiedźmę morską” Sarah Henning od Wydawnictwa NieZwykłego.

Fragment recenzji: Wszyscy znają historię Małej syrenki, ale kto wie, co się wydarzyło przed historią opisaną przez Andersena? Sarah Henning w Wiedźmie morskiej stworzyła prequel do jednej z najpiękniejszych baśni. Prequel wzruszający, porywający i pełen magii. Wszyscy znają zakończenie Małej syrenki. Ale co było wcześniej? Trójka przyjaciół – przystojny książę i dwie dziewczyny: brunetka i blondynka. Jedna z nich była wiedźmą, a druga utonęła. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książki, odpowiedz na pytanie:

Twoja ulubiona bajka/ baśń/ historia z dzieciństwa to …?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 22 marca do 5 kwietnia 2019 roku.

Nagrody:

1x książka „Wiedźma morska” Sarah Henning

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo NieZwykłe

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ