konkurs teatr

Osoby, które uważnie śledziły wczoraj nasz profil na Facebooku, na pewno zauważyły, że pojawiła się informacja o premierze spektaklu „Letni dzień” w Teatrze Old Timers Garage w Katowicach. Odtwórcy głównych ról to Anna Mucha, Marek Pituch i Jakub Wons. Razem z Teatrem przygotowałyśmy konkurs, w którym do wygrania będą dwa podwójne zaproszenia na spektakl odbywający się 16 września. To jak, kto wybiera się do teatru?

Letni Dzień” w reżyserii Olgi Chajdas to opowieść o tym, że „życie bez celu, to najgorsze, co może spotkać człowieka”. Ud (w tej roli Marek Pituch) i Nieud (Jakub Wons) spotykają się w dniu, w którym obydwaj postanawiają odebrać sobie życie. Czy rzeczywiście chcą tego dokonać, czy tylko wyzwać los na pojedynek nie zdążą się dowiedzieć, bo oto przed ich oczami pojawia się ona – Dama (Anna Mucha), z pozoru zagubiona, w istocie staje się dla nich ucieleśnieniem ideału kobiety, eteryczna, nabiera w trakcie przekonań i samoświadomości, które wykraczają poza egocentryzm mężczyzn. W sztuce będziemy się bawić znaczeniami, pojęciem płciowości, czy w końcu zmierzymy się z potrzebą bycia potrzebnym. Tego w największym skrócie można spodziewać się po sztuce, a jednocześnie zachęcamy także do odwiedzenia strony Teatru Old Timers Garage.

Ponieważ odtwórczynią głównej roli kobiecej jest Anna Mucha, to właśnie ona jest główną bohaterką naszego zadania konkursowego:

W jakiej roli teatralnej lub filmowej lubisz Annę Muchę najbardziej i dlaczego?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 8 do 14 września 2016 roku.

Nagrody:

2 podwójne bilety na spektakl „Letni dzień” w Teatrze Old Timers Garage

Fundatorem nagród jest Teatr Old Timers Garage

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

OTG Logo White Background

14247679_1295318380492036_278483989_o