Lubicie baśnie i bajki? Wiecie, że niektóre z nich mają swoje współczesne wersje? Jedną z takich historii jest „Weteran” Katy Regnery, który jest współczesną wersją Pięknej i Bestii. Zapraszamy do konkursu, w którym możecie wygrać egzemplarz tej powieści, objętej przez nas patronatem medialnym, ufundowany przez Wydawnictwo NieZwykłe.

Fragment recenzji: Jeden dzień. Tyle czasu potrzebowałam by przeczytać trzysta czterdzieści stron tej przepięknej historii. I tyle czasu potrzeba, by w niej całkowicie przepaść, utonąć w niej. Od dziecka kocham Piękną i Bestię, a teraz pokochałam także „Weterana”. Miałam przeczucie, że powieść Katy Regnery będzie piękną i mądrą historią. Po raz kolejny nie zawiodłam się. Pokochałam bohaterów, a szczególnie Ashera. Jego nie da się nie kochać, o czym przekonacie się sami, jeśli sięgniecie po książkę. W tej historii ból i cierpienie miesza się z radością i szczęściem, niekoniecznie w równych proporcjach. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Jaką bajkę/ baśń chciał(a)byś przeczytać we współczesnej wersji?

Odpowiedź należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 13 do 27 kwietnia 2018 roku.

Nagrody:

1x książka „Weteran” Katy Regnery

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo NieZwykłe.

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ